Novinky

O pohár starostky

22.1.2020 proběhlo v tělocvičně naší školy městské kolo v soutěži silového čtyřboje děvčat i chlapcůˇ, a to v rámci XIV. ročníku "O POHÁR STAROSTKY ČESKÉHO TĚŠÍNA". Kluci soutěžili v disciplínách : bench-prees (75 % váhy), trojskok, shyby a vznosy, děvčata pak ve šplhu na tyči (4,5 m), hodu plným míčem vzad (3kg), trojskoku a disciplíně sedy-lehy za 60 s.

Po poctivém a několik týdnů trvajícím tréninku se žákům v obou kategoriích podařilo uspět a poprvé v historii školy vybojovat ve sportu umístění na stupních vítězů. Jak kluci – výkonem 435 b. tak dívky – 511 b. obsadili v družstvech 3.místo, v jednotlivcích Terezka Lukoszová z 1.B -183 b. byla rovněž třetí a Daniel Franek z 2.ZA – 196 b. získal 4. místo.

Oba týmy ve složení Franek D., Pták P.,Mrozek M.,Lacko J., resp. Lukoszová T., Stalmachová R., Sojková T., Foltýnová E. společně ms B týmem děvčat ( Rublová K., Gonová K., Lacková I., Martinek S.) výborně reprezentovali naši školu.
Srdečně děkujeme a gratulujeme.