Novinky

Druhý termín Dnu otevřených dveří spolu se Dnem zdraví přímo ve škole

Pokud zvažujete studium na AGEL Střední zdravotnické škole, určitě si nenechte ujít Den otevřených dveří, který proběhne 10. ledna od 14 do 17 hodin. Jedná se už o druhý termín, kdy v prosinci školu navštívilo na 200 zájemců a jejich rodinných příslušníků. Aby si na své přišel i doprovod žáků, rozhodli jsme se opět spojit s Nemocnicí Podlesí a Nemocnicí Český Těšín a připravili sérii několika vyšetření, která budou moci všichni zúčastnění podstoupit zdarma.

Žáci budou mít možnost si v průběhu DOD prohlédnout prostory školy, seznámit se s vyučujícími, vedením školy a samozřejmě se zeptat na vše, co je kolem studia na AGEL Střední zdravotnické škole zajímá. Jejich doprovod pak bude moci využít následující program připravený nemocnicemi: Měření krevního tlaku a cukru v krvi, zjištění krevní skupiny, výživové poradenství s nutriční terapeutkou, vyšetření ortopédických vad nohou či vyšetření prstovým pletysmografem.

Pokud vám termín nevyhovuje a přesto byste do školy rádi nakoukli, je možná individuální domluva. V tom případě se prosím obracejte na paní zástupkyni ředitele.
Tel.: +420 721 055 207